Logo jóga a osobní rozvoj v Ústí nad Labem
Štěstí hledej především v sobě.
Tak trochu jiný 🙂

Víkend s jógou

Setkání rozličných osobností, které spojuje láska k józe, osobnímu rozvoji a meditacím. Jaro, prodlužující se dny, zelenající se tráva, první zpěv ptáků a probuzení přírody, i nás samotných. 

Jaro 2024

 • Kdy: 22.-24. březen 2024  
 • Kde: místo dobře dostupné z Ústí n/L 
 • Cena: 4 500,- (ubytování + jóga program, bez jídla),
  • pro věrné klienty 3 900,- 
 • Program: jóga, meditace, sdílné „kruhy“, procházka, alt. regrese
 • Přihlášení: dole na této stránce přes formulář. 🙂
 

Máte-li jakékoli otázky či pochybnosti, neváhejte mi napsat

Těším se na Vás a děkuji za projevený zájem i důvěru. 

S láskou, Nela

flower, watercolor, spring-4148707.jpg

Příjemný klidný víkend v bezpečném prostředí s mírnými lidmi s láskou k józe a chutí rozvíjet lásku k sobě sama. 

Nejčastější otázky

Tento víkend bude tak trochu jiný. Bude bližší, sdílnější, hlubší. Bude bez tlaku na výkon a ve jménu (duchu) lásky. Víkendem budou cítit a znít slova jako bezpečí, prostor, sdílení, láska, pochopení, poznání, ale i sounáležitost a přijetí.

Víkend je vhodný pro Vás, pokud si Vás tato stránka čímkoli zavolala a jakkoli Vás oslovila. 🙂 Důležitá je chuť obrátit se dovnitř – pozorovat sebe sama. 

Víkend pro Vás není vhodný, pokud chcete jen „brát“ a ne „dávat“. Společně strávený čas bude přesně takový, jaký si ho uděláme – a k tomu jsou potřeba všichni. Každý jeden z nás aby byl přítomný, otevřený, přijímal a současně i dával. Tento víkend není o tom, že já dávám a Vy berete. Tento víkend Vy dáváte, já dávám. A bude to přesně takové, jaké si to uděláme.

Možná jste si všimli jedné podstatné informace – nikde není uvedena informace o ubytování. Ano, je to tak správně a je to součást mé nabídku tohoto víkendu.

Zatím se nechte překvapit. Nemusíte se bát, bude to příjemné a čisté ubytování. 🙂

Náročný. 🙂 Půjdeme do sebe, dovnitř, do hloubky, někdy možná do vnitřní „temnoty“ a budeme zkoumat své strachy, obavy a přesvědčení, a budeme jim čelit. Přijmeme je, abychom mohli vyrůst. Ale nebude to jen o tom negativním. Budeme společně sdílet radost, štěstí, lásku, přijetí, zážitky a (ne)jeden nový tvořit.

„Jestli najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede.“ Arthur C. Clarke 

Nebojte se, stejně jako na všech mých lekcích a víkendech, i zde platí – když se necítím dobře, nevyhovuje mi pozice či situace, přecházím do jiné, příjemné, pozice. (nebo situace). Jóga není o tom podávat výkony nebo se srovnávat s druhými. 

Co se týče sdílení, není nutné vždy mluvit. Někdy postačí naslouchat ostatním a začnou se Vám asociovat Vaše situace, přičemž i prostřednictvím naslouchání může dojít k léčení vlastních zranění. 🙂 Avšak apatie a lhostejnost není mlčení v tom pravém slova smyslu.

Tudíž odpověď na otázku „zvládnu to?“ už nejspíš uvnitř cítíte. 🙂

Protože věřím, že v neznámém je kouzlo. Máte mé slovo, že udělám vše pro to, abych pečlivě vybrala ubytování (na příjemné úrovni) a cítili jsme se všichni dobře. Tak jako Vy věříte mě s výběrem a oddáváte se mi, tak já věřím Vám, že přijedete na víkend s cílem obohatit nejen sebe, ale i ostatní svou přítomností, autenticitou a společným bytím. 🙂

A jak se na to máte připravit? Dopředu přesně řeknu, co si vzít (plavky ano/ne, atd. – jako bych si balila sama sobě), jestli bude jídlo, atd. Nenechám Vás ve štychu (že bych si nabalila jídlo a Vám neřekla, že obchod nebude, to vůbec, nebylo by to fér). Naopak – máte jedinečnou možnost nechat se rozmazlovat tím, že za Vás někdo všechno zařídí a Vy jen MŮŽETE BÝT.

Ano, je v tom trochu tajemství. Je v tom hravost. Lehkost. A ano, není to pro každého – a tak je to v pořádku. 🙂 

Místo bude dobře dostupné autem a/nebo MHD z Ústí. 🙂

Opět – dopředu se společně domluvíme, jak to spácháme, jestli se vejdeme do aut, nebo zvolíme veřejnou dopravu, atp. Nikdo nezůstane sám bez možnosti se k nám dopravit.

Podrobnosti včas domluvíme v online skupině (chatu). Nejspíš (společné) vaření nebo každý to své. To ještě domluvíme. 🙂

To je mi líto a Vaše situace mě mrzí. Věřím, že kdybych já někdy potřebovala pomoci, nabídla byste mi obdobnou pomoc. Napište mi, něco vymyslíme.

A ano. Kdo nic nezkusí, nic nezíská. Už toto Vás jemně prověřuje. O:-) Mým cílem není z Vás vytáhnout hromadu peněz. Mým cílem je jednat v souladu se svou hodnotou a konat tak, abychom se jak Vy, tak i já cítili všichni dobře. (A případně Vás naučit, jak objevit hodnotu svou).

 • Příjemný čas

  Krásně strávený čas ve společnosti pár dalších podobně laděných osobností, které se též zajímají o jógu a sebe sama - věřím, že si společně budeme rozumět. 🙂

 • Jóga a meditace

  Podstatnou část a zaměření našeho víkendu bude mít jóga, meditace, mindfulness.

 • Klid v přírodě

  Zavnímáme společně chuť a vůni jara.

Poznámka:

 • V ceně pobytu je ubytování a jóga program.
 • Možnost domluvit další výdaje hromadně (a mít to bez starostí).
 • Jóga víkend se koná s cílem propojit osobnosti, které se mají ve svých životech setkat, zpříjemnit si čas, pohovořit o tématech, která třeba nemůžete jinde sdílet a procítit zejména bezpečí. A jestli se nám podaří k tomu zažít i kopec srandy, uiii, jedině dobře. (a já věřím, že to tak bude) :))

Storno podmínky:

 • Po přihlášení vyčkejte na pokyny k platbě e-mailem. Platbu očekávám do týdne.
  • Po domluvě za sebe lze zaslat náhradníka – prosím, komunikujte případné problémy včas! 🙂
  • Storno poplatek při zrušení do 29.2.2024 není 
  • Storno poplatek při zrušení do 10.3. je 40 % ceny pobytu
  • Storno poplatek při zrušení po 10.3. je 80 % ceny pobytu – lze za sebe poslat náhradníka (kamarádka, dcera, kolegyně, sousedka, ..)
  • Pobyt lze 1x převést na další termín (pokud nějaký bude), v takovém případě bude storno poplatek stanoven dle aktuální situace (počtu omluvenek) a následná individuální domluva.

Prosím, mějte na paměti, že s organizací pobytu jsou spojené již nyní závazky a náklady, proto jsou stanovena takováto pravidla pro storno. Děkuji za pochopení.

Zájem o budoucí víkendy

Přihlašování na tento víkend je již uzavřeno. Můžete se však přidat na seznam zájemců o další plánované víkendy. 🙂

Ještě stále váháte? 🙂

Mrkněte na pohledy klientek z dřívějšího jógového víkendu

Kontakt

Ing. Nela Spokojená, MBA

Lektorka jógy, osobního rozvoje a terapeutka
Jóga v Ústí nad Labem, Hormonální jógová terapie, jóga pro těhotné, průvodkyně a regresní terapeutka v Ústí nad Labem a on-line

spokojenamysl.cz

E-mail

lektorkanela @ gmail.com

Sociální sítě

yoga, tree, woman-3087517.jpg