Meditace ke stažení

Transformační audio meditace do ucha

Meditační audio nahrávka – meditace on-line. Jen si to představte. Takový ten typický den, ráno vypravit děti do školy, udělat svačiny, rozvézt je, rychle do práce, vyřídit maily, telefony, někdy absolvovat jednání, hádka se šéfem, nepříjemnosti s kolegyní. Hurá padla, taxikaření dětí na kroužky sem a tam, rychle nákup, honem pro děti, udělat večeři, trochu poklidit, alou spát. Uf teď se podíváme na film – ty spíš. Ne, já nespím. … A zítra? Na novo. … Víkend? No, tam si trochu odpočinete, ale pondělí.. a zase znova. .. Poznáváte se?

Meditační audio nahrávka - meditace on-line

Čas jen sama na sebe?

Na sebe, na klid, jen kafe v ruce, nohy nahoru, knížka na klíně.. hm? Kdy naposledy jste měla chvilku klidu, abyste si opravdu jen prodýchala přítomný čas? A nemusela vůbec nic řešit? A hlavně měla klid?

Nezaručím Vám, že se všechno změní, jakmile si poslechnete transformační meditaci. To ne, buďme nohama pevně na zemi. Ale kousíček po kousíčku se začnou dít změny a budete si jich všímat. Nebude to hned, bude to postupně. Najednou zjistíte, že už Vás vlastně tak ani moc netrápí, že musíte dělat deset věcí (naráz).. Protože přestanete v hlavě předbíhat. Zklidníte se.

Jenže já na to nemám čas

To znám. Všechno je přednější, než my samy. Ikdybychom se měly roztrhat na padrť, stejnak to pro ně uděláme. Vždyť už to není tak náročené. Že? A kde vzít čas na sebe? Třeba v autě. Během taxikaření 😉 Můžete poslouchat meditaci, když stojíte na červené a vyměnit ji za „šmarjá, tak už jedém, honem, nestíhám“. Můžete si vzít sluchátka při úklidu. Můžete vařit s meditací v uchu. Můžete usínat s meditací v uchu a dokonce ani ranní hygiena není překážkou k poslouchání – však si povězme, kolik času strávíme ráno v koupelně. Možná to ráno nebude na 30minutový relax, ale 10 minutová rychlovka to určitě snese. Jdete do toho se mnou? 🙂 Meditaci máte ihned po zaplacení k dispozici. A na pořád.

5/5

Několik slov od mých klientek

Cítíte se zahlceni? Točíte se v kruhu myšlenek? Pak je tato meditace právě pro vás. Najdete v ní jednoduchého a rychlého pomocníka, který vaši mysl zklidní a pohladí. Stačí na 10 minut zavřít oči a nechat se opečovat sametovým hlasem.

LenkaBilkova Spokojenamysl.cz
Mgr. Lenka Bílková Koučka a mentorka

Moc děkuji za krásnou, jednoduchou relaxaci, kterou můžu opravdu používat každý den 🙂 Můj typický problém je najít si čas na vědomé relaxace a meditace, protože celý den s malým dítětem strávím v takovém tom aktivním shonu a když mám večer čas sama pro sebe, tak většinou je tady spousta "důležitějších" věcí. Tvoji relaxaci používám ráno v koupelně, krásně mi to nastartuje den a líbí se mi, že u ní nemusím ležet a představovat si oceán 😃 Když to cítím, pouštím si Tvoji relaxaci i v kuchyni, když čekám, až se dovaří oběd 🙂 Ještě jednou moc děkuji za tak snadný a příjemný krok k uvolněnějšímu životu!

JanaVilcova Spokojenamysl.cz
Jana Vilčová Maminka a dula

příjemná vedená meditace na uvolnění napětí z celého těla, díky které můžete své unavené tělo hezky zrelaxovat krůček po krůčku během několika málo minut i během náročného dne 🙂

LucieMokos Spokojenamysl.cz
Lucie Mokoš Tvůrkyně

Využijte možnosti získat meditaci za SNÍŽENOU cenu v předprodeji:

zdarma

Přeci jen se chcete ještě na něco doptat? Neváhejte mi napsat. 🙂