spokojenamysl.cz, logo jóga Ústí nad Labem
Štěstí hledej především v sobě.

Pozvánka na akci ADéHáDě v pohodě

Sdílejte se svými přáteli

Moji milí,

 
s obrovskou radostí bych Vás ráda pozvala na přednášku/besedu konanou v pátek 28.4. od 17h, u nás v Ústí nad Labem, Pařížská 19, (dobrá dostupnost MHD i možnost parkování).
 
Co probouzí genetické predispozice pro vznik ADHD? Nejčastější skryté příčiny agresivity u dětí s ADHD. Psychofarmaka u dětí s ADHD – proč jsou zrádná? Jak zmírnit projevy ADHD u dítěte? Jak zvládat emoce dítěte. Jak harmonizovat psychiku dítěte. Techniky pro lepší usínání. Nezapomeň, že klíč k dítěti máš v sobě, máminko. .. Všechna tato témata a mnohá další zodpovídá Karla, kterou ze sociálních sítí znáte jako ADHaDí máma na svém webu.

Jsem velmi potěšena, že ke mně vůbec přišel nápad spojit síly s Kájou, ale i tím, že se Kája rozhodla přijet k nám na sever přes celou republiku, aby rozšířila osvětu v pomoci rodičům dětí s ADHD. Protože Kája ví, jak se cítíte, zná úskalí školského systému a ví, že někdy je to velmi těžké.. A hlavně už ví, co pomáhá a jak z toho ven. Navíc, není víc, než když Vám někdo rozumí a chápe Vás. ❤️

….

Víte, inspirovala mě jedna kamarádka svým příběhem. Jak už mnozí o mně víte, touha pomáhat mě provází odjakživa. 😇 Tak se jednoho rána na jógovém víkendu zrodil nápad – pozvat si k nám do Ústí ADHaDí máma. Povím Vám, že to byl oříšek, Káju přesvědčit, aby jela z Ostravska až k nám do Ústí. 😊 Ale ne. Cítila jsem, že moc chci, že to tak má být a musím udělat pro to vše, zároveň opět ve mně byla náruč respektu a pochopení, ostatně jako vždy. Nikdy nemůžeš nikoho nutit. A tak se to stalo samo. Kája za námi přijede. ❤️ Ještě jednou a veřejně, Karli, ze srdce děkuji a moc si toho vážím. 😊 ❤️

Štěstí hledej především v sobě – Spokojenamysl.cz
 
 S láskou Nela
 

Sdílejte se svými přáteli

admin

Writer & Blogger

Přečtěte si reakce na příspěvek

PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spolupráce

Máte zájem o soukromé lekce jógy, workshop, přednášku, průvodcovský – koučovací rozhovor, hormonálku a další u nás v Ústí či přímo ve Vašem městě? Určitě napište. :-)

Líbí se Vám web? Pomůžu Vám vytvořit také takový. 

Kontakt

spokojenamysl.cz, logo jóga Ústí nad Labem
Spokojená mysl
Osobní rozvoj a jóga
v Ústí nad Labem
 
LektorkaNela @ gmail.com

Copyright © 2022-2023 Všechna práva vyhrazena. S láskou, Nela