Logo jóga a osobní rozvoj v Ústí nad Labem
Štěstí hledej především v sobě.

Proč používám Zenamu a jaké jsou nástrahy podnikání?

Sdílejte se svými přáteli

Dovolte mi malé zamyšlení. Podnikání není snadná činnost. Ať se nám (občas i mně) to zvenku jeví jako možná trochu snadná banalita, opak bývá pravdou.
Ty kroky, které jsou vidět ven, už jsou jen výsledky. A ty jsou „snadné“. Ale to všechno za tím, všechno to přemlouvání, odkládání, práce sama na sobě, silné emoce, to je to gró. Gró, co není vidět.
Když uspěješ, najdou se tací, co tě nedocení a spousta lidí závidí to ovoce na stromě, ty výsledky. Ale že jsi denně do noci chodila strom roky zalévat, stříhala jsi ho a dávala mu tisíc hodin péče.. Jak snadné je to soudit nekomplexně.
Nojo, ale co když neuspěješ? Co když zaléváš, stříháš, pečuješ a ovoce nepřijde nikdy? Nikdy nemáš mindset „to nevyjde“, stále věříš. A pak.. si jednou musíš přiznat, že tady ovoce nevyroste. To ale nikdo nevidí.
95 % podnikatelů zkrachuje do 5 let.
Škoda, že se najdou stále tací, kteří soudí strom jen podle ovoce. Když vidí plody, plodí zlo směrem k tobě a tvou každodenní snahu strom (podnikání) opečovávat už nevidí – jako by nebyla. Jako by vyrostly plody stiskem jednoho tlačítka.
… a nebo to všechno jsou stále jen vnitřní sabotéři? 😉
Věřím v 5 %. ❤️
…..
Je mi obrovským potěšením, že jsem se rozhodla do „týmu“ přibrat Honzu ze Zenamu.
Jak může taková spolupráce vypadat? Nejdřív byla spíše tichá – dobrý den, máte super systém, tady jsem našla překlep, tak posílám, ať můžete být ještě lepší. Dobrý den, tady Vám nefunguje tlačítko. Dobrý den, šlo by udělat, aby.. Dobrý den, můžete, prosím,…
A jsem tu. Po více jak půl roce věrná zenamu. Ne vždy jsou mí klienti spokojení. Často slýchávám nepříjemné zpětné vazby, že to zase nefunguje. A že je to složité. Že by jednodušší bylo xyz.. a další. 😞
Už nevidí, že si pinkáme do noci maily, posíláme screeny, abychom společně systém vyladili, trneme hrůzou, když něco nefunguje.. Nejsem tvůrce systému. Jsem v pozici klienta. A dávám zpětné vazby.
Nemusela bych. Ale já věřím, že když se systémem pomůžu, přinese to ovoce i mně. 😊
Věřím v lepší zítřky. A v nezištnou spolupráci. Každý sám za sebe a přeci spolu. Tak jako v józe. ❤️
Děkuji do Zenamu, že čtete mé zpětné vazby a že na nich děláte. To je to, proč jsem zvolila Zenamu.
A děkuji svým klientům, že flexibilně přijímají změny, které každým týdnem přicházejí. Je to živý organismus. Ostatně jako celý svět podnikání. 😊
Děkuji, že můžu. ❤️
S láskou,
Nela

Sdílejte se svými přáteli

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *