Logo jóga a osobní rozvoj v Ústí nad Labem
Štěstí hledej především v sobě.

Twister – handmade dárek pro malou

handmade twister, doma sity twister
Sdílejte se svými přáteli

Mnozí z vás víte, že mým koníčkem jsou rukodělky. Cítím, že si mě rukodělky k sobě zase volají. Ráda bych se s vámi podělila o jeden výtvor šitý na stroji. O:-)

U stroje kompletně padám do stavu flow, šiju, nevidím, neslyším, jen sklenička vody (čaj vždycky vystydl.. 😀 ) a já a stroj. Takhle to před Vánoci šlo dobrý týden, od rána do.. „tyjo, nějak na to nevidím, cože, to už je venku tma?“ několik dní po sobě. A jsem za to ráda a šťastná.

Malá chtěla hrát twister..

Hra, kdy točíte rafikou na hodinách, které vám ukazují kam dát levou/pravou ruku/nohu, na jakou barvu. Moc se jí to s námi líbilo, ale nedosáhla na vzdálená kolečka.

Ježíšek (N.) proto sedl ke stroji a ušil zmenšeninu i pro nejmenší. Vytvořily jsme společně desku s otáčecí rafikou (za pomocí 3D tiskárny) a po rozbalení dárku ho hned chtěla vyzkoušet. Nakonec to dopadlo tak, že malá točila na hodinách a ať prý dospělí hrajou. 😀 .. Ale nebojte, doma ho hrají prý o stošest a dokonce když jsem chtěla fotku, přišel komentář „ale už je hrozně zmačkanej, jak pořád hrajem“ 😀

PS – To má Ježíšek obrovskou radost. :)) 

Posuďte sami a podělte se o reakce do komentářů. 🙂

handmade twister, doma sity twister
Handmade twister by Nela, www.spokojenamysl.cz

Sdílejte se svými přáteli

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *