Logo jóga a osobní rozvoj v Ústí nad Labem
Štěstí hledej především v sobě.

Těhotenská jóga

Kurz jógy pro těhotné v Ústí nad Labem

Lekce jemné jógy pro začátečnice i pokročilé.

Těhotenská jóga je laskavé terapeutické cvičení s meditacemi a dechová příprava k porodu vhodná pro (budoucí) maminky s chutí se jemně protáhnout, zavnímat své vnitřní ticho a najít v sobě klid a sílu na příchod miminka i na sebe. Během mini kurzu 4 lekcí se postupně zaměříme na uvolnění a protažení bolavých zad, jemně posílíme tělo (zejména nohy, záda a paže). K tomu všemu zklidníme mysl, rozvířené emoce, obavy i strachy

Ještě doplním, že ne, opravdu nevadí, pokud nedosáhnete ke kotníkům nebo se cítíte jako valící se balvan. To je naprosto běžné. 🙂

Těhotenská jóga gravid yoga cvičení pro těhotné online

Provedu Vás s laskavostí na cestě těhotenstvím k porodu tak, aby pro Vás byly krásným zážitkem (ne strašákem).

  • KDY: Aktuální rozpis níže na stránce nebo přes odkaz do systému (pondělky, úterky a pátky)
  • KDE: Yoga&Dance studio, Pařížská 19, Ústí nad Labem (web studia) a Studio Flow, Stará ul. 90
  • KOLIK: 900,- Kč kurz 4 lekcí (lze i jednorázové vstupy, á 250,-)
  • PLATNOST: 1 měsíc

(Nehodí se čas? Nevadí. Napište a až nás bude více, přidáme čas/den. Časy jsou aktualizované na daný týden v rozvrhu)

TIP: Věděla jste, že zdravotní pojišťovny kurz ťěhulkám proplácí a můžete tak jógovat úplně zadarmo?

Časté otázky

Vyberte si prosím termín, na který byste chtěla přijít a přihlaste se (přes „rezervovat“). Bez přihlášení, rezervace, nelze dorazit.

Lekce jógy pro těhotné fungují primárně jako kurz 4 lekcí (můžete přijít i jednotlivě). Na lekci si hotově zakoupíte 4 vstupy a já Vám dobiju kredity do systému. Příště si už budete moci rezervovat lekce za slevněné vstupné. Platné jsou jeden měsíc.

Pokud by se stalo, že byste nestihla kredity vychodit (uplatnit vstupy), po jejich platnosti se zablokují. Mám ale dobrou zprávu – opětovným zakoupením dalších kreditů si obnovíte i ty propadlé.  🙂 Vyčerpejte je však včas.

Ano, určitě můžete. Lekce průběžně běží dál, není se čeho bát, o nic nepřijdete. 

Lekci můžete zrušit 8 hodin před začátkem bez storno poplatku. Dále pak dle storno poplatků uvedených v rozvrhu.

Jóga je pro každého, kdo se chce nacítit na své tělo, vnímat jeho každodenní krásy a přirozenou intuici a inteligenci. V každém případě máte-li jakékoli pochybnosti, konzultujte svou účast se svým gynekologem. Nebudeme dělat žádné akrobatické pozice, naopak – jemně rozhýbeme a protáhneme naše těla. Obecně se doporučuje pokud jste nikdy jógu nedělala, nezačínat s ní v prvních týdnech těhotenství – ale záleží na vás.

Jóga pro těhotné je vypsána jako kurz 4 lekcí (s frekvencí 1x-2x týdně). Zaměříme pozornost na uvolnění kyčlí, beder, krční páteře a celého těla. Zrelaxujeme mysl a najdeme vnitřní sílu a moudrost, abychom se připravily na příchod miminka. ❤️

Dobrou náladu 🙂 Na sebe pohodlné neškrtící oblečení, jógujeme bez bot (ponožky klidně mohou být). Láhev vody. A pokud máte, tak vlastní podložku případně další pomůcky jako bločky, pásky, míčky,.. (lze ve studiu půjčit).

Ano, je. Aktuální obsazenost ukazuje rozvrh. Lze se přihlásit jako náhradnice, systém Vás upozorní v případě uvolnění místa. 

Určitě můžete – přihlašte se, prosím, do rozvrhu a na první lekci se rozhodnete, zda si chcete zakoupit permanentku a budete s námi pokračovat či nikoli. 

Ano – zjistěte si podmínky své zdravotní pojišťovny (mnohé z nich kurzy těhulkám proplácí).

Přihlášení na jógu

Přihlášení přes oranžové plus (+ rezervovat).

* Pokud rezervační systém nefunguje, nebo se Vám nedaří přihlásit, kontaktujte mě.

Lektorka nenese žádnou odpovědnost za případná zranění či jakékoli jiné problémy. Nejste-li si jista svou účastí, konzultujte cvičení se svým gynekologem. Respektujte prosím své tělo i duši, a to platí nejen v těhotenství :-))

Pokud Vás jóga zaujala a máte chuť na těhotenskou jógu, já věřím, že ano, moc ráda Vás přivítám na našich společných lekcích s ostatními maminkami. Lekce nejsou náročné, snažíme se navnímat na své tělo jemným vědomým pohybem, hodně posloucháme svůj dech a každý pohyb. Kdyby Vám kdykoli cokoli bylo nepříjemné, vždy můžete přestat, jen si lehnout a odpočívat. 🙂

Máte-li jakékoli otázky či pochybnosti, mrkněte na nejčastější dotazy nebo mi napište. Těším se na Vás a děkuji za projevený zájem i důvěru. S láskou, Nela

5/5

Několik slov od mých klientek

Kontakt

Ing. Nela Spokojená, MBA

Lektorka jógy a osobního rozvoje, koučka a terapeutka
Jóga v Ústí nad Labem, Hormonální jógová terapie, jóga pro těhotné, koučink - průvodkyně a regresní terapeutka v Ústí nad Labem a on-line

spokojenamysl.cz

Email

lektorkanela @ gmail.com

Sociální sítě

yoga, tree, woman-3087517.jpg

Nejste plně rozhodnutá přijít k nám do studia? Nevadí. A rozumím Vám. Ne vždy je člověk připraven jít vyzkoušet něco nového, natož pak když je žena těhotná a cítí se.. no prostě jinak. 

A co byste řekla na to, kdybyste mohla jógovat a meditovat pod mým vedením, ale u sebe doma? 🙂 Mrkněte na záložku Těhotenská jóga online nebo mi napište pro soukromé lekce u Vás doma (v Ústí).