Logo jóga a osobní rozvoj v Ústí nad Labem
Štěstí hledej především v sobě.

Jóga for teens – Jóga pro duševní zdraví dospívajících

Jóga pro náctileté, teenage yoga, jóga pro puberťáky ústí nad labem
Sdílejte se svými přáteli

Máte pocit, že Vaše dospívající dcera či syn nejsou tak úplně šťastní a jistí ve svém životě? A to nejen špatné držení těla, bolesti hlavy či zad, ale možná je trápí i starosti na psychické či emoční úrovni. Máte o ně strach a kdyby to jen šlo, vyřešila byste to za ně – víte ale, že to nejde. 🙂 Musí bojovat sami. A oni mnohdy bojují, bohužel často nejvíc právě sami se sebou či proti sobě..

 

Přijměte pozvání na kurz

Jóga for teens – Jóga pro duševní zdraví dospívajících

 

Tento nový kurz vznikl na popud volání rodičů po touze svým dětem pomoci od trápení s vlastní myslí i tělem. Mít v hlavě neklid (či jejich slovy „bordel“ nebo „vymeteno“) není ostuda. Prostě to tak je. 🙂

Jóga for teens je bezpečné prostředí pro dospívající, kteří by se rádi seznámili s jógou, protáhli unavené svaly, posílili držení těla, dopřáli své mysli klid a zvýšili si sebevědomí. Zároveň by se rádi setkali s podobně smýšlejícími vrstevníky bez srovnávání, tlaku na výkon, hodnocení a kritiky.

Učíme se, jak milovat sebe sama bez podmínek, jak přijímat své tělo (ikdyž se mění a něco se nám na něm třeba děsně nelíbí), jak se prosadit v kolektivu a jak přijmout za své zdravé sebevědomí, to vše navíc doplněné o tělesné cvičení.

 

Jak probíhá lekce?

Lekce vypadá tak, že se na úvod posadíme, přivítáme a chvilku si povídáme, následně se zklidníme za pomoci svého dechu, přičemž následně jemně přecházíme do jógových uvolňujících a posilujících pozic a na závěr ukončujeme lekci uklidňující relaxací. Lekce jsou vedeny tak, aby je zvládl opravdu každý – bez rozdílu.

Nemohu Vám zaručit, že po absolvování kurzu se životní nejistota úplně ztratí. Co Vám ale mohu nabídnout je fakt, že klientům, kteří ke mně chodí po celý rok, jóga přináší do jejich životů vyšší sebevědomí, klid a lásku k sobě sama.

 

Několik slov o mně

Jsem certifikovaná lektorka jógy, terapeutka a hlavně žena s citlivou duší a srdcem na dlani. Uvědomuju si, jak dokážou být naše duše křehké, a zvlášť pak v období dospívání. Je pro mě prioritou provést jógou každého tak, aby si do života přinesl (či zvýšil) zdravé sebevědomí, přijal se takový, jaký skutečně je a našel (či doplnil si) svou sebelásku.

Vedu lekce jógy v Ústí, kurzy pro těhotné, pořádám kurzy osobního rozvoje a práce s emocemi, a jezdíme na jógové víkendy. Jóga pro mě není jen ásanami na podložce nebo sérií pozdravů. Jóga pro mě představuje úžasnou cestu dovnitř sebe sama, cestu poznání a svobody.

Těším se. S láskou, Nela 🙂


Sdílejte se svými přáteli

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *