Logo jóga a osobní rozvoj v Ústí nad Labem
Štěstí hledej především v sobě.

Být sama sebou – pocit k nezaplacení

být sama sebou - spokojenamysl.cz
Sdílejte se svými přáteli

Jako jedno z největších štěstí v životě aktuálně vnímám možnost být sama sebou. Protože ten pocit, který Ti to přinese, je prostě k nezaplacení.

Procítit vděk

Jsem každý den vděčná za to, že mám kolem sebe tak úžasné lidi.❤️Vlastně.. co si budem povídat, lidi kolem sebe nás utvářejí a je jen na nás, koho si pustíme k sobě. (Jasně že mě někdy 💩😀, nalejme si čistého vína, ale tak jsme lidi a podstatné je umět to vykomunikovat a vyřešit ku spokojenosti obou stran). Komunikovat. To se společně učíme, aby nám spolu vedle sebe bylo dobře, ikdyž jsme každý jiný. Vědět, že můžeme žít životy každý své, byť vedle sebe.

Úžasní lidi na víkendu

.. A když s těmi úžasnými lidmi můžeš strávit ještě úžasnější víkend, no prostě bomba!🤩 .. Jasně, jsem přeúžasňovaná, není to vždycky jen růžový a někdy se taky cítím💩, a možná i proto chci vyzdvihnout to, jak skvěle jsem se teď, s vámi ženy, měla. 💕

Nejužasnější pocit sebevědomí

PS – dnes jsem se dostala do toho úžasného stavu, kdy máš pocit, že seš nepřemožitelná, úplně sáláš energií, jsi tady a teď, máš pocit, že žiješ a není zítra ani včera ani za hodinu, je teď. Ten pocit, když sebevědomí z tebe stříká na všechny směry (ale není to nadutost), ten pocit, kdy chceš zpívat, ikdyž víš, že se to fakt nedá poslouchat (tak rozjedeš svůj koncert i taneční vystoupení za volantem), pocit že jsi.. prostě dokonalá a nepřemožitelná.😎 Vlastně neumím ten stav zatím lépe popsat a chci ho prozkoumat – protože když budu vědět, o co šlo, jsem schopna se do něj znovu dostat, jakmile pochopím okolnosti. 😎🥳

Výzva jako pomoc

A jsem si 100 % jistá, že k tomu stavu dopomáhá to, že máš kolem sebe výzvy (díky Moni) a zdoláváš je. Prostě rosteš, bože, není nic lepšího!!! Miluju to !!! (.. a teď jdu otočit volume up.. a zrovna mi hraje „a co když už nikdy nebude líp..“ – no? co když? Tak teď! Kdy jindy!!)
Páčko kočky. Nelča


Sdílejte se svými přáteli

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *