Logo jóga a osobní rozvoj v Ústí nad Labem
Štěstí hledej především v sobě.

Ten pocit, když se ti nechce psát diplomka

hormonalka Spokojenamysl.cz
Sdílejte se svými přáteli

Vzpomínka z minulosti

Úplně si vzpomínám na ten pocit, kdy jsem měla psát diplomku (nebo jakoukoli jinou seminárku), na kterou jsem se těšila, ale v danou chvíli se mi zaboha nechtělo. Vždycky se našlo tisíc (a někdy hodně pádných) důvodů, proč to psaní zrovna odložit. Dokonce si vzpomínám, že kolikrát už to vypadalo na zdárný začátek, no ale zase nic. Tuhle klikni na tohle, tamhle zařiď ještě tohle.. ty hele a není potřeba ještě uklidit skříně? .. 😃

Dokonale si pamatuju ten pocit drivu, kdy jsem toto všechno (po tisící) překonala, opravdu zasedla, otevřela word (mnohdy už připravený s nadpisy z minulého “teď už fakt začnu”) a pustila se konečně do tvoření. 

Ten neuvěřitelný drive, flow, zábava, nadšení, pohlcení.. Miluju tyto stavy. 

Pocit flow se objevil znovu

A teď se mi to znovu vybavilo. Tvořím totiž skripta pro hormonálku. Rozhodla jsem se, že vám předám úplně všechno, co k ní vím, aby kurz byl obsáhlý, kvalitní a nadupaný informacemi. Protože Hormonální jógová terapie podle Dinah Rodrigues si to zaslouží.

Už jsem na 9. straně, a to jsem teprve začala. 😀 No. .. Vím, že mezi námi jsou i ženy s minimem času nebo chutí číst, proto přichází další nápad udělat obsáhlá skripta se vším pro čtivé a zkrácenou odlehčenou verzi navíc k tomu, jako kostru nebo pro nečtivky/máločasky :)) Zkrátka tak, aby to každému vyhovovalo. 

Máte se na co těšit

Už teď se mega těším na kurzy. Chci, aby to nebyl ledasjaký kurz, ale ten snový. Ten, po kterém si řekneš „JO! Stálo to za to!!“ Můj kurz bude důkladně promyšlený a hlavně kvalitní, abyste odcházely s pocitem, že přesně víte CO dělat, JAK dělat a hlavně PROČ to dělat.

Zároveň mi hlavou víří tisíc myšlenek na další nadstavby a bonusy, protože proč ne, když můžeme. Nechte se, zatím, překvapit a zatím nepředbíhejme. O:-)

Myslím, že se máte opravdu na co těšit, to Vám slibuju!

S láskou, Nela


Sdílejte se svými přáteli

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *