Logo jóga a osobní rozvoj v Ústí nad Labem
Štěstí hledej především v sobě.

Někdy je potřeba dát si odstup a zjistit..

Kdo jsem já? meditující žena v přírodě
Sdílejte se svými přáteli

Abychom si mohli zachovat životní drive a zůstat na SVÉ životní cestě, je třeba se čas od času stáhnout do ústraní. Čas věnovaný jen sobě můžeme využít k meditaci nebo přemýšlení o tom, kdo vlastně jsme, co v životě chceme, co chceme od života, co jsme schopni a ochotni pro to udělat, co obětovat a jaké činnosti nás v tom podpoří, s jakými lidmi chceme žít svůj život..

A zavnímat, jestli aktuálně jsem na své cestě – jestli dělám to, co mě dovede tam, kam chci, jestli každý den pracuji na svých snech a na tom, jaká chci být. Jestli nejsou činnosti, vzorce chování, emoce, myšlenky,.. které by mě brzdily či stahovaly zpátky tam, kde být nechci.

Čas od času je potřeba dát si odstup i od toho, co milujeme. Věci, činnosti, lidi, chování, situace.. (cokoli). Odstup nám ukáže, zda jsme vědomě tam, kde chceme být. Zda děláme to, co chceme dělat. Zda jsme s těmi, se kterými chceme být. Zda jsme takoví, jací chceme být, a další.. S největší pravděpodobností, jsme-li často vědomí, zjistíme, že ano – jsem tam, kde chci být. A prostor nám jen dopřeje se ještě víc do toho zamilovat – do činností, které děláme, do osob, se kterými žijeme, ale i do sebe.

Rozhodla jsem se věnovat následující čas jen sobě tak, abych se mohla posunout na své cestě dál. Zároveň si chci dopřát odstup od sociálních sítí, od běžného života, a omezit maximálně to, co dělám „vždycky“ nebo „běžně“.

A proč? Abych mohla ochutnat to, co není pro mě běžné. Abych zavnímala, zda jsem správně tam, kde jsem a kde být chci. Zároveň plánuji čas využít k dalšímu plánování, protože nápadů je už tolik, že je třeba jít s nimi ven a nenechávat je v šuplíku. 🙂

Jak už jsem se s mnohými bavila, následující dva až tři týdny nebudou probíhat lekce a omezím i kontakt. Nelekněte se, když neodpovím hned. :)) Sledujte rozvrh, zatím první lekce je naplánovaná na čtvrtek 18.5. v coulu a v pátek 19.5. v Y&D jemná i pro těhulky.

Užijte si krásné dny, prodloužené víkendy, dopřejte si čas s meditací a jen se sebou, jděte do přírody, načerpejte síly, žijte, milujte..

Brzy se na vás těším.

Vaše Nelča


Sdílejte se svými přáteli

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *