Logo jóga a osobní rozvoj v Ústí nad Labem
Štěstí hledej především v sobě.

Hormonální jógová terapie – certifikát pro lektorku

Certifikát hormonální jógová terapie
Sdílejte se svými přáteli

Zatímco jsem poznávala sebe samu i svět okolo, přistál mi ve schránce dopis. Z Brazílie. Ano, tušíte správně, odkud vítr vane..

Dopis od samotné Dinah Rodrigues.❤️

Je tu! Certifikát pro Lektorku hormonální jógové terapie, tedy pro mě. Uiiii, mám radost a chci se o ni s vámi podělit. 😊
Na začátku bylo odhodlání a touha učit se od té nejlepší – přímo od samotné zakladatelky a objevitelky této metody pomáhající statisícům ženám po celém světě se stabilizováním ženských hormonů a ukotvením jejich vnitřní síly.

Touha naučit se tuto sestavu do detailu přesně tak, jak ji Dinah stanovila po mnohaletém vědeckém výzkumu, odvaha to zvládnout a chuť předávat její učení dál byly silnější než jakékoli strachy, nechuti, obavy. .. Ty se objevily až později v průběhu studia. Něco uvnitř mě mi říkalo – počkej, nechvátej, ještě není ten pravý čas předávat učení dál.

Možná jako když máte krásné ovoce na stromě. Na první pohled vypadá sladce, ale uvnitř musí ještě dozrát. Jak se říká – kdo si počká, ten se dočká sladké odměny. 😘
Věřím, že i kurzy Hormonální jógové terapie pro ženy pod mým vedením budou přesně tak dobré, jako krásně zralé ovoce.

Kurzů je habaděj. Obdobně jako lektorů jógy. Kdo mé lekce navštívil, ví (a ze zpětných vazeb vím, že i cítí), že do nich dávám nejen dlouholeté vědomosti a zkušenosti, ale zejména kus sebe a i něco navíc.
Každá z mých lekcí je jiná a přeci podobná, jakoby každá lekce měla svou duši.
Um vedení lekcí vnímám jako dar, obdobně cítím, že darem pro mě jste i vy. ❤️

Je mi potěšením být na cestě vaším životem s vámi a navíc pokud mohu podpořit vaše zdraví a vitalitu, milé ženy, udělám pro to vše tak, jak nejlépe umím, a to nejen skrze hormonálku.

Opět i kurzy HJT budou mít něco navíc. A teď nemluvím jen o materiálnu, jako jsou skripta, taháky, má každodenní podpora či individuální přístup. .. ❤️

📍✅ Brzy otevřu registrace na první běh kurzu. 

A na závěr mé speciální poděkování patří odvážným ženám.  Díky, holky!

Možná jste hledali:

hormonální jógová terapie, hormonální jóga, kurz hormonální jógové terapie v Ústí nad Labem, hormonálka v Ústí, Dinah Rodrigues, HYT, jóga v Ústí, jóga pro ženy, ženské zdraví a možná chcete otěhotnět, hledáte řešení problémů s akné, trápí vás menopauza, menstruace či změny nálad. 


Sdílejte se svými přáteli

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *